Ηλεκτρονική εγγραφή στα εργαστηριακά μαθήματα του Χειμερινού Εξαμήνου 2015-2016

Καλούνται οι φοιτητές και οι φοιτήτριες όλων των εξαμήνων ΕΚΤΟΣ από τους Επί Πτυχίω, να πραγματοποιήσουν ηλεκτρονική εγγραφή στα εργαστηριακά μαθήματα που πρόκειται να παρακολουθήσουν στο Χειμερινό Εξάμηνο του Ακαδημαϊκού Έτους 2015-2016, μέχρι την Τετάρτη 7 Οκτωβρίου 2015, πατώντας στους παρακάτω σχετικούς συνδέσμους (links).

Οι Υπεύθυνοι των Εργαστηρίων, την Παρασκευή 9 Οκτωβρίου, θα κάνουν σχετικές ανακοινώσεις για τις ημερομηνίες και ώρες που θα πρέπει να προσέλθετε στις αίθουσες των εργαστηρίων.

Συμβουλευτείτε το Ωρολόγιο Πρόγραμμα και επικοινωνήστε στη συνέχεια με τους υπεύθυνους των Εργαστηρίων, για να πληροφορηθείτε την ομάδα στην οποία έχετε τοποθετηθεί.

Οι Επί Πτυχίω φοιτητές και φοιτήτριες ΔΕΝ κάνουν ηλεκτρονική εγγραφή, αλλά επικοινωνούν με τους Υπεύθυνους των Εργαστηρίων.

Α Εξάμηνο - Ηλεκτρολογικό Σχέδιο

Α Εξάμηνο - Εφαρμοσμένος Προγραμματισμός